فيزيك آينده: چگونه علم سرنوشت آدمي و زندگي روزمره‌ي ما را تا سال 2100 رقم خواهد زد

پدیدآور (ها) : ناشر : شابک : 9786006043135

قطع : رقعي (شوميز) -

تعداد صفحات :480

تاریخ بروزرسانی: 1391

قيمت :230000 ريال

قيمت كتاب سيتي :230000 ريال


موجود است

موجود است
توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نماییدهمواره تصور آينده براي آدمي كاري دلپذير و رويا پردازانه بوده است. اينكه مردم در آينده چگونه خواهند زيست، از چه موهبتهايي برخوردار خواهند شد، چه رنج هايي براي ابد به فراموشي سپرده خواهند شد، به چه شيوه اي زندگي روزمره‌ي خود را پيش خواهند برد، تا چه اندازه عمر خواهند كرد و … براي ما آدميان دغدغه‌اي هميشگي بوده است. و در اين مسير كساني دست به پيش‌بيني زده‌اند كه گاهي درست از آب درآمده و گاهي نه. ولي كسانيكه دست به پيش‌بيني درست زده‌اند كه بر پايه شيوه‌اي علمي، روند حوادث را دنبال كرده‌اند.
در اين كتاب ميچيو كاكو، استاد فيزيك نظري و چهره ي برجسته علم همگاني، با بهره‌مندي ازتجربيات دست اول خودو ديدگاه‌هاي بيش از ۳۰۰ دانشمند برجسته در سطح جهان، همانند گذشته ما را به سفر ميبرد: سفري در دهه‌هاي آينده، تا ببينيم علم و تكنولوژي چه دستاوردهايي برايمان به ارمغان خواهند آورد، چگونه زندگيمان را دگرگون خواهند كرد و … اكنون صاحب‌نظري بت نورافكن مسير آينده را برايمان روشن ميكند و با زباني ساده به پيش‌بيني آن چيزي ميپردازد كه، به احتمال زياد، تا پايان اين سده پيش رويمان خواهد بود.
كتابي كه در دست داريد سفرنامه‌اي است هيجان‌انگيز، كه نه از گذشته بلكه سخن از آينده ميگويد: آينده‌اي كه اميد داريم دنياي بهتري برايمان رقم بزند و اين مائيم، ما فرزندان اين خاك، كه آينده‌ي خود را ميسازيم.
باشد كه بخوانيم، بينديشيم، و بسازيم!توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

لطفا جهت ارسال ، فرم زیر را پر کرده و روی کلید ارسال کلیک کنید.