كتاب مستطاب آشپزي از سير تا پياز

پدیدآور (ها) : ناشر : شابک :

قطع : (در2جلد ) - وزيري (گالينگور) -

تعداد صفحات :986

تاریخ بروزرسانی: 1395

قيمت :1600000 ريال

قيمت كتاب سيتي :1600000 ريال


اعلام موجودی قبل از پرداخت

اعلام موجودی قبل از پرداخت
توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نماییدكتاب «مستطاب آشپزي» يا از سير تا پياز، نوشته‌ي نجف دريابندري، مترجم خوش‌قلم ايراني است كه آن را با همراهي همسرش، فهيمه راستكار، تاليف كرده است. از سير تا پياز، دو جلد كتاب خوشمزه و دوست‌داشتني است. زبان ساده و شيرين نويسنده، غذاپختن را به يك مشغله‌ي جذاب با پاياني خوش تبديل مي‌كند. اگر عشق به آشپزي داريد و مي‌خواهيد با زبان طعم‌ها و عطر و بوي خوش خوراكي‌ها عشقتان را به اطرافيان ابراز كنيد، اين كتاب دست شما را مي‌گيرد و قدم‌به‌قدم تا زمان بردن ظرف خوش‌رنگ‌ و لعاب غذا بر سر سفره، همراهي‌تان مي‌كند. اين مجموعه، فهرست بلندبالايي را از طرز پخت انواع غذاهاي ايراني و فرنگي با زبان و شرحي ساده در اختيار خواننده قرار مي‌دهد. كتاب مستطاب آشپزي علاوه‌بر طرز پخت انواع خوراكي‌ها در بخشي از كتاب، اطلاعات جالبي درباره‌ي مكتب‌هاي آشپزي ايراني، چيني، رومي، هندي، تركي، عربي، اسپانيايي، ژاپني، ايتاليايي، فرانسوي و روسي ارائه مي‌دهد و همچنين به طور جداگانه، طرز پخت غذاهاي مكتب‌هاي يادشده در اختيار خواننده قرار مي‌گيرد. در لابه‌لاي مطالب كتاب، خواننده اطلاعاتي را درباره‌ي پيشينه‌ي خوراكي‌ها و سبك‌هاي مختلف پخت هر غذا دريافت مي‌كند. در جلد نخست كتاب، يك ضميمه‌ي 80 صفحه‌اي تمام‌رنگي با عنوان «آشنايي از نزديك» وجود دارد كه در آن شكل انواع ميوه، سبزي، ادويه، ماهي، حبوبات و قسمت‌هاي مختلف مرغ و گوشت و مراحل پخت گوشت و مرغ با تصوير و مرحله‌به‌مرحله قرار گرفته است. بااطمينان مي‌شود گفت كسي كه تاكنون دستي بر آتش پخت‌وپز نداشته است، با اين كتاب در كنار يك آشپز كاربلد و خوش‌بيان با كلي اطلاعات مفصل قرار مي‌گيرد و مي‌تواند آسوده‌خيال باشد كه نتيجه‌ي كار حتما قابل‌خوردن و لذت‌بردن خواهد بود. نجف دريابندري، نويسنده و مترجم نام‌آشناي ايراني است كه با بيش از 40 سال فعاليت، كارنامه‌اي درخشان و تحسين‌برانگيز به جاي گذاشته است. او در سال 1308، در شهر آبادان به دنيا آمد. پدرش، ناخدا خلف دريابندري، متولد چاه‌كوتاه و مادرش، مريم، متولد بوشهر است. از ديگر آثار مؤلف مستطاب آشپزي مي‌توان به ترجمه‌ي كتاب‌هاي «يك گل سرخ براي اميلي» و «گوربه‌گور» نوشته‌ي ويليام فاكنر، «رگتايم و بيلي باتگيت» اثر دكتروف، «معني هنر» از هربرت ريد و «پيامبر و ديوانه» نوشته‌ي جبران‌خليل‌جبران اشاره كرد. نجف دريابندري در دوران زندان با آشپزي آشنا شد و پس از آزادي، با توجه به ذائقه‌ي ماجراجوي وي و همسرش، آشپزي به يكي از سرگرمي‌هاي ايشان تبديل شد. اين كتاب نخستين بار نوروز 78 توسط نشر كارنامه منتشر شد و به‌سرعت مورد استقبال قرار گرفت.


جهت درخواست کتاب ابتدا بایستی فرم درخواست کتاب را تکمیل نموده تا سبد خرید شما فعال شود
توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

لطفا جهت ارسال ، فرم زیر را پر کرده و روی کلید ارسال کلیک کنید.