استيون هاكينگ ذهني رها

پدیدآور (ها) : ناشر : شابک : 9786006043180

قطع : رقعي (شوميز) -

تعداد صفحات :392

تاریخ بروزرسانی: 1392

قيمت :190000 ريال

قيمت كتاب سيتي :190000 ريال


موجود است

موجود است
توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید«سلام. من استيون هاكينگ هستم: فيزيكدان، كيهان‌شناس و به نوعي رويا‌پرداز.
گرچه نمي‌توانم از جايم تكان بخورم، و مجبورم با كامپيوتر حرف بزنم، من در ذهنم آزادم.»
________________________________________
بي هيچ ترديدي، استيون هاكينگ يكي از سرشناس‌ترين چهره‌هاي دوران ما به شمار مي‌رود ــ نويسنده‌اي پرفروش با تاريخچه‌ي زمان، فيزيكدان نظري برجسته با نظريه‌هايي بنيان‌برانداز و افسونگر، و گذشته از همه‌ي اين‌ها، چهره‌اي الهام‌بخش كه در عين دست و پنجه نرم‌كردن با ناتواني ويرانگرش، شكوه، وقار، و بي‌باكي خود را به جهانيان عرضه كرده است.
نويسنده‌ي خوش‌قلم، كيتي فرگوسن با دستيابي بي‌مانند به شخص هاكينگ، در كنار عكس‌هايي تا كنون ناديده و پژوهشي ژرف، تصويري غني و جامع از زندگي هاكينگ را در پيش روي ما مي‌گذارد: دوران كودكي؛ ابتلا به ALS در عنفوان جواني؛ نبرد ديرپاي شخص وي براي بقا به منظور رسيدن به فهم علمي از گيتي؛ و بالارفتن از پله‌هاي شهرت و اعتبار جهاني. فرگوسن به ياري قابليت بي‌بديلش در برگرداندن زبان فيزيك نظري به زبان عادي خودمان، كارهاي علمي هاكينگ را همه‌فهم ساخته است.
در اين مجلد، خواننده نه تنها با زندگي شخصي ، كه به تناسب با كارها و نظريات اين غول علم آشنا مي‌شود و پي مي‌برد كه ساختاري علمي چگونه پا مي‌گيرد و چرا به‌گونه‌اي تناقض‌آميز به دست سازنده‌اش ويران مي‌شود تا ديدگاهي اصلاح‌شده از واقعيت به دست آيد؛ همين است كه بناي علم را چنين شكوهمند مي‌سازد.
استيون هاكينگ شرح حالي است انديشمندانه، روشنگر، جذاب، و صريح از زندگي شگفت‌انگيز ذهني درخشان و رها، يا آن‌گونه كه خوش دارد بگويد «آزاد».توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

لطفا جهت ارسال ، فرم زیر را پر کرده و روی کلید ارسال کلیک کنید.


فيزيكدانان - انگلستان - سرگذشتنامه