منشاء كيهان: چگونگي تشكيل سيارات، ستارگان، كهكشان‌ها، و آغاز كيهان

پدیدآور (ها) : ناشر : شابک : 9786006043265

قطع : رقعي (شوميز) -

تعداد صفحات :312

تاریخ بروزرسانی: 1396

قيمت :160000 ريال

قيمت كتاب سيتي :160000 ريال


موجود است

موجود است
توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نماییدطي قرون متمادي شناخت انسان از آسمان به طور مستمر دستخوش تحول و تكامل بوده و آرام آرام بشر توانسته مرز ميان نگرش علمي و غير علمي را از هم تميز دهد. آسمان، و در معنايي وسيعتر، جهان هستي چه در گذشته و چه حال و چه در آينده جز لاينفك و تاثيرگذار زندگي انسان محسوب شده و ميشود.
اين كتاب يكي از سري كتاب هاي «جهان اخترشناسان» است كه طي سالهاي اخير در سطح بين المللي توسط انتشارات اشپرينگر چاپ شده است.چاپ كتاب هايي از اين دست موجب ارتقا دانش عمومي نجوم در ميان عامه ي مردم در بسياري از كشورها شده است و انتشارات مازيار هم با چاپ ترجمه ي اين سري در ايران، گامي بزرگ در راستاي اعتلاي علم و دانش برميدارد.
نويسنده ي كتاب يكي از اعضاي هيات علمي بخش فيزيك و ستاره شناسي دانشگاه كارديف انگلستان است. دور از انصاف نيست اگر بگوئيم اين اخترشناس خوش ذوق و قريحه، با تكيه بر دانش بالا و سابقه ي تدريس درخشان، كتاب را در نهايت دقت و هنرمندي به رشته ي تحرير در آورده است. كتاب در حالي كه جديدترين تحقيقات اخترشناسي را عرضه ميدارد، همزمان به شكل هنرمندان هاي مشكلات و موفقيت ها و مسير علمي را كه اخترشناسان طي كرده اند را نيز بيان ميكند. به ويژه آنكه رويكرد كتاب اخترشناسي رصدي است.
كتاب از چهار بخش اصلي تشكيل شده است: بخش اول به منشاء سيارات و چگونگي شكل گيري آنها مي پردازد و بعد از بيان يك گزارش علمي تاريخي پيرامون سيارات، نظريات نوين علمي درباره ي چگونگي شكل گيري منظومه ي شمسي را بيان ميكند و پس از آن بحث بسيار نوپا و پوياي سيارات فراخورشيدي را مطرح كرده و چگونگي يافتن سيارات پيرامون ديگر ستاره ها را شرح ميدهد. چه بسا در اين تحقيقات مهيج روزي پاسخ اين سوآل مهم را بيابيم كه «آيا در كيهان تنها هستيم؟»توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

لطفا جهت ارسال ، فرم زیر را پر کرده و روی کلید ارسال کلیک کنید.


كيهان‌شناسي