هندبوك فيزيك

پدیدآور (ها) : ناشر : شابک : 9786006043074

قطع :

تعداد صفحات :426

تاریخ بروزرسانی: 1396

قيمت :210000 ريال

قيمت كتاب سيتي :210000 ريال


موجود است

موجود است
توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نماییدقلمرو علم.
‏‫عنوان اصلي :‭‭‭The Facts on File physics handbook,C2006‭‭‭.‬‬‬‬‬‬‬
--------

در ویراست جدید این کتاب ۸ بخش به شرح زیر آمده است:

فرهنگ اصطلاحات
این بخش حاوی بیش از ۱۳۰۰ مدخل، که تعدادی از آنها همراه با شکل و ۲۱ نمودار و نقشهی بزرگ و جدید است که به دانشآموزان در «فهم اصطلاحات و واژگان فیزیکی» کمک میکند.

زندگینامه‌ها
زندگینامه ی بیش از ۲۷۵ دانشمند، نه تنها چهرههای تابناک و غولهای فیزیک، مانند آیزاک نیوتون، بلکه بسیاری از آنان را نیز در بر میگیرد که دستاوردهایشان نادیده مانده است، و با این احوال یافتهها و کشفیات آنان فهم جهان و جهانیان از علم فیزیک را ارتقا بخشیده است. این بخش تا سال ۲۰۰۵ به روز شده است.

گاه شماری
شامل نزدیک به ۸,۰۰۰ سال رویدادهای تاریخ فیزیک که خیلی فراتر از جنگها، دگرگونیهای سیاسی، و حاکمان جهان بر زندگی ما تأثیر نهادهاند. این رویدادها تا سال ۲۰۰۵ به روز شده است.

پیشرفت های مهم
فهرستی الفبایی و به تمامی جدید از بیش از ۱۵۰ فقره پیشرفت مهم در فیزیک، که به دانشجویان توانایی میبخشد بسرعت پیدا کنند که چه کسی چه چیزی را و چه موقع اختراع یا کشف کرده است.

برندگان جایزه ی نوبل
این فهرست کاملا جدید از برندگان نوبل فیزیک تا سال ۲۰۱۰ به روز شده است. هر مدخل این بخش موضوع جایزه و نیز ملیت و زمان زایش و مرگ برندگان را در بر میگیرد.

نمودارها و جداول
در این بخش نمودارها و جداول زمینه های بسیار مهم فیزیک فراهم آمده است. به این ویراست جدید چند صفحه جدول و نمودار افزوده شده است.

انجمن‌ها
بخشی به تمامی جدید، حاوی نامها، نشانیها، شماره های تلفن، و نشانی اینترنتی ۳۰ انجمن مهم در حوزهی فیزیک، و به طور کلی علم.

وبسایت‌ها
راهنمای دیگر به تمامی جدید، تا ۵۰ وبسایت برگزیده برای دانشآموزان، معلمان، و کتابداران.توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

لطفا جهت ارسال ، فرم زیر را پر کرده و روی کلید ارسال کلیک کنید.


فيزيك - دستنامه‌ها.