چارلز داروين: سرگذشت فشرده‌ي مردي خارق‌العاده

پدیدآور (ها) : ناشر : شابک : 9786006043081

قطع :

تعداد صفحات :125

تاریخ بروزرسانی: 1395

قيمت :75000 ريال

قيمت كتاب سيتي :75000 ريال


موجود است

موجود است
توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید‏‫عنوان اصلي:‭ Charles Darwin : the concise story of an extraordinary man , 2009.
-------
آنچه در این کتاب ارائه می‌دهیم تحقیقی اصیل در مورد داروین نیست، بلکه ترکیبی از اطلاعات اساسی موجود است، همراه با تصاویر زیادی که به سهولت در یک‌جا گرد آمده است.
سخنرانی من در اصل بر پایه کتاب زندگینامه و سفر بیگل اثر داروین؛ چارلز داروین: یک همراه اثر آر. بی. فریمن چارلز داروین: یک زندگینامه علمی اثر گاوین دو بیر؛ و داروین و بیگل اثر آلن مورهد بود. در سال ۲۰۰۰ بر پایه کتاب ناشناخته اما جالب و کم‌حجم خانه داون: خانه چارلز داروین، ویرایش لوئیز ویلسون منتشر شده توسط انگلیش هریتیج در این سلسله سخنرانی‌ها تجدیدنظر کردم. متن آن را بسط داده و با متن سخنرانی‌ام تلفیق کرده، با اطلاعات بیشتری که از منابع زیادی گردآوری کرده بودم تکمیل کردم. به همین دلیل خود را بیشتر ویراستار یا گردآورنده این کتاب می‌دانم تا نویسنده‌ی آن.
هدف این است که نشان داده شود که نه تنها چارلز داروین یکی از مهم‌ترین انسان‌هایی بوده است که تاکنون زیسته است، بلکه او مرد نیکی بود ــ مردِ شرافتمندی که زندگی خانوادگی تحسین‌آمیزی داشته است.توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

لطفا جهت ارسال ، فرم زیر را پر کرده و روی کلید ارسال کلیک کنید.


طبيعت‌گرايان - انگلستان - سرگذشتنامه