كم عمق‌ ها : اينترنت با مغز ما چه مي‌كند؟

پدیدآور (ها) : ناشر : شابک : 9786006043357

قطع :

تعداد صفحات :248

تاریخ بروزرسانی: 1395

قيمت :125000 ريال

قيمت كتاب سيتي :125000 ريال


موجود است

موجود است
توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید‏‫‪‏‫عنوان اصلي: ‭The shallows: what the Internet is doing to our brains, 2010
عنوان ديگر:اينترنت با مغز ما چه مي‌كند؟
-----

مدتی پیش گفتگویی با عدهای از دوستان پیش آمد، روی یکی از همین انجمنهای مجازی، در باب این که چرا دیگر کسی چندان حوصله خواندن متنهای بلند را ندارد؛ بخصوص وقتی روی کامپیوتر خوانده میشود. اگر متن اینترنتی باشد و باید آن را مستقیم روی وبلاگ یا وبسایتی خواند، وضع وخیمتر هم میشود. در ادبیات نوین هم گرایش به نگارش و مطالعه داستان کوتاه بسیار بیشتر از پیش شده است و حتی موج به نسبت جدیدی از نگارش داستانهای بسیار کوتاه، که فلش استوری یا داستانک خوانده میشوند، پدید آمده و رواج یافته است. این داستانکها غالبا اینترنتی هستند و در حد کمتر از یک یا دو صفحه چاپی خلاصه میشوند.
این گفتگو کنجکاوم کرد و بر آن شدم که عمیقتر به موضوع بپردازم. در ابتدا به نظرم رسید که شاید تنها در محیطهایی مانند شبکههای اجتماعی یا وبلاگهایی که، به اصطلاح، پستهایی سریع و کوتاه زیر نوشتهها گذاشته میشود، وضع این طور است. اما مداقه در چند وبسایت تصادفی نظرم را تایید نکرد. به همین خاطر، مدتی را صرف بررسی بیشتر کردم و نگاهی موشکافانهتر به چندین وبسایت و وبلاگ از حوزههای متفاوت انداختم. در این دوره، شیوه مطالعه خودم را با دقت بیشتری زیر نظر گرفتم و نحوه نگارش توضیحات و بازخوردهایی را هم که زیر مطالب وبسایتها و وبلاگها گذاشته میشد با توجه بیشتری خواندم.توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

لطفا جهت ارسال ، فرم زیر را پر کرده و روی کلید ارسال کلیک کنید.