آينده‌‎ي ذهن: كندوكاوي علمي براي فهميدن، بهسازي، و توانمندسازي ذهن

پدیدآور (ها) : ناشر : شابک : 9786006043340

قطع :

تعداد صفحات :4193

تاریخ بروزرسانی: 1393

قيمت :210000 ريال

قيمت كتاب سيتي :210000 ريال


موجود است

موجود است
توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید‏‫عنوان اصلي: The future of the mind : the scientific quest to understand, enhance, and empower the mind.C,2014‭.
‏‫پشت جلد به انگليسي: Alireza Valipour.A study of Islamic texts...‬
ما آدم‌ها، پيچيده‌ترين ماشين طبيعت را با خود حمل مي‌كنيم، و آن چيزي نيست جز مغز، ساخته‌شده از صدها ميليارد نورون و ارتباطات بين آن‌ها. و در همانندي با كامپيوتر، اين سخت‌افزار را نرم‌افزاري دارد كه ذهن مي‌ناميمش. همه‌ي ديدگاه‌ها، برداشت‌ها، و بينش‌هاي‌‌مان، از اين «ترافزار» سرچشمه‌ مي‌گيرد، و نيز خلق و خو، رفتار و روحيات‌مان.
از نبوغ گرفته تا ديوانگي، اين مغز است كه ما را در اين جهان به پيش مي‌برد. بنابراين ترديدي وجود ندارد كه مغز و كاركردهايش، به دليل پيچيدگي ساختاري و عملكردي، از ديرباز ريشه در رازآلودگي داشته‌اند و شناخت آن‌ها دلشمغولي كمابيش هر كسي بوده كه دستي بر آتش علم و دانش داشته است.
در كتاب حاضر، ميچيو كاكو، فيزيكدان و نويسنده نام‌آشنا، از حيطه‌ي تخصصي خود بيرون آمده و ما را به گشت و گذاري در اين سرزمين به نسبت ناشناخته مي‌برد. خواننده، در كنار آشنايي با ساختار و سازوكار مغز، با تكنولوژي‌هاي مربوط روبه‌رو مي‌شود و مي‌فهمد كه دانشمندان در اين وادي چگونه پيش مي‌روند و آخرين دستاوردها چيست؛ چگونه مي‌توان به مدد اين تجهيزات، بر ناتئواني‌هاي جسماني ناشي از بدكاري مغز چيره شد؛ آيا تله‌پاتي و روان‌جنباني شدني است؟
سپس كاكو ما را به گوشه‌هاي وهمناك مغز راهنمايي مي‌كند و مغاك بيماري‌هاي رواني را نشانمان مي‌دهد. آگاهي و خويشتن، كه همواره مورد توجه بشريت بوده، در اين كتاب تعريفي نو، از ديد يك فييكدان پيدا مي‌كند: نظريه‌ي فضازمانِ آگاهي. و نيز، موضوعي به نسبت بحث‌برانگيز پيش كشيده مي‌شود كه امروزه عامل كج‌فهمي‌هاي بسيار بوده است: ارتباط نظريه‌‌‌‌‌ي كوانتوم و آگاهي.
«آينده‌ي ذهن» كتابي است خواندني براي آناني كه مشتاق‌ دانستن رازهاي مغز و ذهن هستند.توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

لطفا جهت ارسال ، فرم زیر را پر کرده و روی کلید ارسال کلیک کنید.