يادگيري RFT « مقدمه‌اي از نظريه چارچوب ارتباطي و كاربست باليني آن» : (مروري بر رفتارگرايي معاصر و تحليل رفتار مدرن)

‏‫عنوان اصلی: Relational frame theory‭. "Learning RFT : an introduction to relational frame theory and its clinical applications , c2010"

................

توضیح نظریه چارچوب ارتباطی (RFT  )، تا به حال تقریبا برای همه متخصصین تا حد زیادی ترسناک و حتی غیر قابل تحمل بود. برای اولین بار، این کتاب فوق العاده یک زبان قابل فهم از نظریه چارچوب ارتباطی را بیان کرد که شامل زمینه‌های وسیع آن در روان‌شناسی، تحقیقات جاری، و بسیاری از کاربردهای بالقوه آن می‌باشد. نیکلاس ترنیکه توازن خوبی بین نظریه چارچوب ارتباطی و تحقیقات برقرار کرده است و پیامدهای آن را به راحتی، حتی برای غیر متخصصین قابل درک کرده است. این کتاب منحصر به فرد باید توسط دانشمندان شناخت انسان، روان‌شناسان بالینی، مربیان و دیگرانی که در تلاش برای استفاده از قدرت اصول اولیه روان‌شناختی در کارهای کاربردی خود هستند، و هرکسی که علاقمند به تحلیل رفتار مدرن است، خوانده شود.

 

این کتاب برای اولین بار توسط دکتر پیمان دوستی ترجمه و توسط انتشارات امین نگار به چاپ رسیده است


نویسنده ها:

جواد خلعتبري

پيمان دوستي

نيكلاس تورنيكه

Niklas Törneke

احمد باصري

ناشر: قیمت :800000 ریال

قیمت کتاب سیتی 720000 ریال
راهنماي درمان‌ گروهي ( بر اساس پذيرش و تعهد درماني ( ACT ) )

مولفین کتاب حاضر سعی کرده‌اند راهنمای جامعی از درمان‌گروهی بر اساس پذیرش و تعهد درمانی(ACT) را تدوین نمایند تا دانشجویان روان‌شناسی، و همچنین همکاران ارجمند ما بتوانند به راحتی این کتاب را منبعی برای مداخلات گروهی خود قرار دهند. فصل اول کتاب به معرفی پذیرش و تعهد درمانی(ACT) می‌پردازد. در فصل دوم سعی شده است تا خواننده را با درمان‌گروهی آشنا کنیم و برخی از تجارب خود را در این خصوص، بیان کنیم. همچنین سایر فصول کتاب را به انواعی از مداخله‌های گروهی اختصاص داده‌ایم.


نویسنده ها:

پيمان دوستي

محمداسماعيل ابراهيمي

گلناز قدرتي

ناشر: قیمت :500000 ریال

قیمت کتاب سیتی 500000 ریال