KetabCity.com

021-6120

بانک کتاب دانایی توانایی - خرید کتاب

قرارداد انتقال تكنولوژي "ماهيت، شرايط تشكيل و آثار" با انضمام قرارداد نمونهتعداد صفحات :360

قطع(جلد): وزيري (شوميز) -

شابک :
9789642626816

قيمت :90000 ريال

قيمت كتاب سيتي :90000 ريال

تاریخ بروزرسانی: 1395

موجودی : موجود است

موجود است
توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید
موبایل:

ایمیل:  

  تعداد:
نحوه ارسال
در فصل نخست این كتاب، به تعريف واژه‎هايي كه در حوزه انتقال فناوري، كاربرد فراوان دارند مانند دانش چگونگي، دانش فني، اختراع، اسرار تجاري، تكنولوژي و فنآوري پرداخته شده است. رابطه فناوری با دانش چگونگی، رابطه فناوری با اختراع ثبت شده، رابطه فنآوری با اسرار تجاری و رابطه فناوری با حقوق مالکیت فکری، هم در این فصل تشریح شده و افزون بر آن، مفهوم و ماهیت حقوقی انتقال نیز تبیین گردیده و چهار نوع قرارداد داراي قابليت انتقال فنآوري (ليسانس، فرانشيز، جوينت ونچر و كليد در دست) هم مورد تجزيه و تحليل قرار گرفته‎اند. در فصل دوم كتاب، ماهیت حقوقی، شرایط تشکیل، اوصاف و ویژگی‎های قرارداد انتقال تکنولوژی با تبیین مباحثی مانند جایگاه اصل آزادی اراده در این قرارداد، محدودیت‎های ناشی از قرارداد، ماهیت حقوقی موضوع قرارداد و دیگر ویژگی‎های آن، مطرح گردیده‎اند. در فصل سوم، آثار قرارداد انتقال فنآوری در قالب آثار مستقیم و اصلی و آثار غیرمستقیم و فرعی، تبیین گردیده و دسته‎بندی ویژه‎ای از تعهدات طرفین در قرارداد مزبور ارایه شده و مباحث مفصل و ویژه‎ای در باره تضمین عقدی یا وارانتی و نقش آن در قرارداد انتقال فنآوری هم مطرح و محتوای پراهمیت‎ترین شروط و تعهدات اختصاصی این قرارداد به اعتبار متعهد نیز در این فصل، تبیین و به تفصیل، تشریح شده است. ضمناً نمونه قرارداد انتقال فنآوری به زبان فارسی، مبتنی بر مطالب کتاب، پیوست این کتاب می‎باشد.

* جهت درخواست کتاب ابتدا بایستی فرم درخواست کتاب را تکمیل نموده تا سبد خرید شما فعال شود

توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.

سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.

برای اطلاع از وضعیت درخواست  خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.

انواع موجودی: 

1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است

2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.

3- در انبار موجود نیست.

لطفا جهت ارسال ، فرم زیر را پر کرده و روی کلید ارسال کلیک کنید.

نام شما:
پست الکترونیکی دوست شما: