شاملو شناسي : تقريبا همه چيز درباره‌ي احمد شاملو كتابنامه، مقاله‌نامه، و گزيده‌‌اي از سخنان احمد شاملو و ديگران

پدیدآور (ها) : ناشر : شابک : 9789645676818

قطع :

تعداد صفحات :774

تاریخ بروزرسانی: 1395

قيمت :300000 ريال

قيمت كتاب سيتي :300000 ريال


موجود است

موجود است
توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید«شاملوشناسی: تقریبا همه چیز درباره احمد شاملو»، مرجعی اختصاصی درباره احمد شاملو(1304-1379) است.

این کتاب درباره شاملو همه چیز را، از زمان تولد تا پایان سال 87، در بر می‌گیرد.

کتاب از یک نظر منحصر به فرد است، چرا که شاملو از جمله پرکارترین نویسندگان و شاعران ایران به شمار می رود که گاه ده‌ها مطلب در یک نشریه (نشریه زیر نظر خودش) را خود می‌نوشت و با نام‌های مستعار انتشار می‌داد.

به همین دلیل گردآوری و تحقیق روی این که چه مطلبی متعلق به شاملو است از جمله دشوارترین بخش‌های این کار پژوهشی به شمار می‌رفت.

در این کتاب، مولف سعی کرده از یک سو آثار گوناگون و متنوع احمد شاملو را در یک بازه زمانی 50 ساله به نمایش بگذارد و از دیگر سو آنچه را که دیگران در زمان حیات و پس از مرگش – تا زمان تالیف این کتاب – نوشته‌اند در معرض دید و قضاوت خوانندگان قرار دهد.

با این مجموعه مخاطب پی ‌خواهد برد بیش‌تر مقالات و مطالب ستایشگرانه است و فضای حاکم بر نوشته‌ها، تحت تاثیر مرگش، سوگوارانه است و هنوز تا نوشتن کتاب‌ها، مقاله‌ها و رساله‌های‌ واقع‌بینانه‌تر و نقدهای بی‌طرفانه و روشنگر، راه و زمان درازی در پیش است.

با این مجموعه مخاطبان و پژوهشگران درخواهند یافت که به کدام جنبه از زندگی و آثار شاملو بیش‌تر توجه شده و به کدام کمتر و جای کدام موضوع خالی است.

کتاب فهرستی است از کلیه‌ آثار شاملو و آنچه دیگران درباره او به نگارش درآورده‌اند.

مولف کوشیده است برای آنکه کتاب به یکنواختی و کسالت منابع‌ کتابشناختی دچار نشود، پس از اطلاعات کتابشناختی منابع، برای آگاهی بیش‌تر خواننده از محتوای هر مدخل، گزیده‌ای از سخنان نویسنده را نیز بیاورد تا برای طیف وسیع‌تری از خوانندگان قابل استفاده باشد..


جهت درخواست کتاب ابتدا بایستی فرم درخواست کتاب را تکمیل نموده تا سبد خرید شما فعال شود
توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

لطفا جهت ارسال ، فرم زیر را پر کرده و روی کلید ارسال کلیک کنید.


شاملو، احمد، ۱۳۰۴ - ۱۳۷۹ -- نقد و تفسير