الحاد نوين، باتلاق رنگين

پدیدآور (ها) : ناشر : شابک : 9786003492660

قطع :

تعداد صفحات :513

تاریخ بروزرسانی: 1396

قيمت :200000 ريال

قيمت كتاب سيتي :200000 ريال


موجود است

موجود است
توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نماییدهمزمان با ظهور دین مبارک اسلام، بازار شبهه‌پراکنی و ایجاد ابهام از طرف معاندان در بین مردم (خصوصاً‌ قشر جوان) داغ و پررونق بوده است؛ امّا‌ در عصر حاضر و گسترش فضای مجازی و فراخنای باالقوّه‌‌ روابط بشری، ‌به ابزاری برای قد علم کردن دگراندیشان و جلا بخشیدن به اغوایشان، کمک بسیار کرده است که ما هم برای تولید «آنتی» آن باید غافل نمانیم.

این مسأله‌ به‌حدّی‌ شایع شده که می‌شود با اعتماد گفت کسی وجود ندارد که در فضای مجازی «فعّال‌» باشد و اشکالات فراوان وارد شده بر اسلام مبارک را ندیده باشد؛ شبهاتی که قرن‌هاست از جانب مخالفان مطرح و در هر عصری، با رنگ و لعابی تازه به مردم معرفی می‌گردند. در واقع این شبهات با زمانه، آپدیت می‌شود و رنگ روز به خود می‌گیرد.

بی‌شک سابقه‌ی‌ ایجاد شک و گمان در قلب و اندیشه‌ی انسان‌ها‌، به هزار شکل و جزو مهمترین راه‌های نفوذ آنان بوده است و به سالیانی دراز باز می‌گردد. بر کسی پوشیده نیست که مهمترین تغییر‌ها و خیزش‌ها با شک کردن‌های بسیار ساده به جریان افتاده‌اند.

شک در کل؛ امر بسیار مبارکیست؛ زیرا از شک، می‌شود به ایمان رسید. اما باید این نکته را به خاطر سپرد که آن هم راه و روش خود را دارد؛ متأسّفانه‌ خیلی از افراد جامعه نمی‌دانند که «شک» باید به «تحقیق» منتج شود، نه «تغییر»! اگر تغییری هم صورت می‌پذیرد، باید بعد از تحقیق و برّرسی‌ منصفانه حاصل آید.

کتاب «الحاد نوین، باتلاق رنگین» با درک عمق این دغدغه، موضوع را پوشش داد و نویسنده پس از چند سال تحقیق و تفحّص‌، صدها اشکال وارد شده بر اسلام مبارک را پاسخ گفته است.

به زبان ساده‌تر، این کتاب نقش «تحقیق، پس از شک و گمان» را ایفا می‌نماید و معتقد است هر تغییری باید بعد از تحقیق منصفانه صورت پذیرد.

چه بسیارند جوانانی که با اندیشه‌ی پاک، زیبایی پایبندی به اعتقادات و اصول رهایی بخش اسلام را فقط به‌دلیل عدم آشنایی و تحقیق اصولی و منصفانه کنار گذاشته و در دام تشکیک گرفتار شده و از همان روزهای نخستین بروز شک و ابهام، آن را در قلبشان جای داده‌اند.

نویسنده‌ی کتاب می‌گوید: «من خودم سال‌ها دانشجو بوده‌ام و نیاز فکری جوانان تحصیل‌کرده را به خوبی درک می‌نمایم؛ لذا با همان سبک و سیاق دانشجویی با زبانی بسیار ساده و شیوا موضوعات را بررسی نموده‌ام.»

این کتاب مشتمل بر سه فصل می‌باشد که در سال ١٣٩٦ برای اولین بار توسط نشر « احسان » به زیور طبع آراسته و هم‌اکنون‌ در دسترس همگان قرار گرفته است.

فصل‌های کتاب:

1. مقالات رد الحادی

2. پاسخ به شبهات رایج

3. پرسش و پاسخ (نشر مکاتبات جوانان با نویسنده‌ی کتاب)

دلسوزان و اهل قلم، نشر این کتاب را برای نسل جوان و تحصیل‌کرده‌ی ما بسیار لازم و ضروری می‌دانند که در واقع پادزهر به موقعی برای دفع زهر تشکیک می‌باشد؛

زیرا در عین ساده‌نویسی، کتاب قطور و جامعی است که کلیدی‌ترین شبهات اسلام‌ستیزان را با دلایل عقلی و علمی‌، جواب، واکاوی و پوشش داده است.


جهت درخواست کتاب ابتدا بایستی فرم درخواست کتاب را تکمیل نموده تا سبد خرید شما فعال شود
توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

لطفا جهت ارسال ، فرم زیر را پر کرده و روی کلید ارسال کلیک کنید.