شکست سرطان با نیروی ذهن


پدیدآور (ها) : ناشر : شابک : 9786009951482

قطع :

تعداد صفحات :140

تاریخ بروزرسانی: 1397

قيمت :1 ريال

قيمت كتاب سيتي :1 ريال
اعلام موجودی قبل از پرداخت

فرم درخواست کتاب : جهت خرید کتاب ابتدا بایستی فرم زیر را تکمیل نموده تا سبد خرید شما فعال شود


توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید

توضیحات درباره کتاب


‏‫پشت جلد به انگلیسی :‭‭ Alireza Mirzaei . Defeat cancer with the power of mind .


کتاب شکست سرطان با نیروی ذهن نوشته علیرضا میرزایی، راهکارهایی را به شما ارائه می‌دهد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید در صورت ابتلا به انواع سرطان با کمک قدرت ذهن این بیماری را شکست دهید.نیروی ذهن را‌ می‌توان به عنوان قدرتمندترین ابزاری که خداوند در اختیار انسان قرار داده است و شاه‌کلید رهایی از سرطان دانست؛ با این حال، قدرت ذهن در درمان سرطان، اغلب نادیده گرفته‌ می‌شود و تقریباً در هیچ کدام از مراکز درمانی طرز استفاده از این قدرت در غلبه بر سرطان، به بیماران آموزش داده‌ نمی‌شود. با یک پرس‌وجوی ساده‌ می‌توان دریافت که غالب مبتلایانی که باورشان از ابتدا غلبه بر سرطان بوده، در نهایت سرطان را شکست داده‌اند و بالعکس.کتاب‌های مختلفی تاکنون در زمینه استفاده از ذهن ناخودآگاه نوشته شده است. با این حال، تقریباً در هیچ کدام از این کتاب‌ها، استفاده از ذهن ناخودآگاه به صورت گام به گام آموزش داده نشده و بنابراین کماکان علاقه‌مندان به استفاده از این قدرت خدادادی با ابهامات متعددی در این زمینه مواجه هستند. در این کتاب استفاده از ذهن ناخودآگاه به صورت گام به گام آموزش داده شده و غلبه بر سرطان به عنوان یک مثال عملی ذکر شده است.هدف اصلی کتاب شکست سرطان با نیروی ذهن (Defeating Cancer with the Power of the mind)، آموزش روش‌های برنامه‌ریزی ذهن ناخودآگاه است و سرطان تنها به عنوان نمونه‌ای از این برنامه‌ریزی‌ها در نظر گرفته شده. بدون شک وقتی با اصول عملکرد ذهن ناخودآگاه آشنا شوید، دیگر محدودیتی برای استفاده از آن نخواهید داشت و قادر خواهید بود از آن برای تحقق تمام رویاهایتان استفاده نمایید.خواندن کتاب شکست سرطان با نیروی ذهن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟این کتاب برای همه کسانی که به قدرت ذهن ناخودآگاه ایمان آورده‌اند و قصد استفاده از آن در متحول کردن زندگیشان را دارند توصیه‌ می‌شود.در بخشی از کتاب شکست سرطان با نیروی ذهن می‌خوانیم:اگر ذهن انسان را به صورت یک کوه یخ معلق در آب در نظر بگیریم، ده درصد آن که در خارج از آب قرار‌ می‌گیرد، ذهن خودآگاه، و نود درصد باقیمانده که در زیر آب قرار دارد، ذهن ناخودآگاه را تشکیل خواهد داد. دانشمندان عقیده دارند که قریب به اتفاق افراد از کمتر از ده درصد از توان ذهنی‌شان (که معمولاً مربوط به ذهن خودآگاه است)، در طول زندگیشان استفاده‌ می‌کنند. در حالی که افراد موفق، علاوه بر این ده درصد، مقداری از توان ذهنی ناخودآگاه را نیز در جهت اهدافشان به کار‌ می‌گیرند. با وجود اینکه توانایی ذهن ناخودآگاه بسیار بیشتر از ذهن خودآگاه است، اما از آن جا که در زیر آب قرار دارد و دیده‌ نمی‌شود، لذا مورد استفاده قرار‌ نمی‌گیرد. به عبارت دیگر، اغلب ما به دلیل عدم آشنایی با قدرت ذهن ناخودآگاه، از آن در زندگیمان استفاده‌ نمی‌کنیم. در حالی که اگر از قدرت ذهن ناخودآگاه مطلع بودیم، حتی یک روز از زندگیمان را بدون استفاده از آن سپری‌ نمی‌کردیم.


 


تنها نسخه الكترونيك اين كتاب موجود مي باشد كه براي تهيه مي توانيد كليك كنيد.


 


راهنمای درخواست کتابتوجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار فروشگاه : بدین معنا که این کتاب در انبار فروشگاه موجود است و در صورت درخواست و پرداخت هزینه آن حتما ارسال خواهد شد.
2 - قابل تهیه از بازار کتاب : بدین معنا که امکان تهیه کتاب از بازار وجود دارد.
3-موجود در مراکز پخش کتاب : بدین معنی که این کتاب در انبار مراکز پخش کتاب موجود می باشد
4- اعلام موجودی قبل از پرداخت : بدین معنی که این کتاب نیازمند پیگیری توسط کارشناسان کتاب سیتی جهت تهیه آن می باشد.

معرفی کتاب به دوستان


لطفا جهت ارسال ، فرم زیر را پر کرده و روی کلید ارسال کلیک کنید.