بانک کتاب - تلفن :0216120


انتشارات دانایی توانایی ( بانک کتاب ) افتخار دارد که به این توانایی رسیده است که می تواند کلیه کتابهای موجود در حوزه نشر را در تمامی مقاطع و گرایش ها از مقطع پیش دبستانی تا دکترا و بالاتر را تهیه و ارسال نماید
خاطر نشان می شود کلیه کتابهای کمک درسی تا پایه دوازدهم و کنکور  به  صورت رایگان ارسال میگردد. (خرید بالای 150 هزار تومان )
کلیه کتابهای  دانشگاهی همه مقاطع. پزشکی .زبان و عمومی با هزینه 15000تومان در سطح تهران و هزینه پست 16000تومان برای شهرستانها در نظر گرفته شده است ( در تهران مناطق شهرری( و مناطق اطراف ) ، شهرک گلستان ، شهران ( و مناطق اطراف ) تهران پارس ( و مناطق اطراف ) هزینه ارسال 20000 تومان الی 25000 تومان است - در صورتیکه مشتریان خارج از مناطق اعلامی باشند، پیش از ارسال در خصوص هزینه ارسالی با مشتری هماهنگ می شود.
 زمان ارسال پیک کتاب در تهران از ساعت 18تا 22 می باشد.
در صورت عجله داشتن برای دریافت ، هزینه پیک به صورت بادپا محاسبه می شود.

خدمات این موسسه تهیه و ارسال  کتاب های درخواستی مشتریان گرامی میباشد و هرگونه تغییر قیمت کتاب توسط ناشرین به عهده مشتری میباشد.

چناچه به هر دلیلی اعم از ناموجودی کتاب و ... درخواست عودت پول را بدهید مبلغ واریزی شما ظرف 3 الی 4 روز بعد با کسر کارمزد بانک خدمت شما برگشت داده میشود

شما همچنین میتوانید درخواست حود را برای سفارش های کتاب های مدنظر خود به صورت تلفنی به کارشناسان ما اعلام کنید

تلفن : 66974742

ارسال کتاب ، خرید کتاب